Do końca 14 dni
Pomóż Oskarkowi pokonać śmierć !!!

01.02.2019r w główce Oskarka zdiagnozowano rozlanego glejaka pnia mózgu (DIPG). To najgorszy i najbardziej złośliwy z dziecięcych nowotworów. Rak rozwija się w części mózgu odpowiedzialnej w znacznej mierze za oddychanie i połykanie. W miarę jak guz się rozrasta, atakuje coraz rozleglejsze partie pnia mózgu. Guz jest całkowicie nieoperacyjny.

Cel do osiągnięcia: 267 500 zł
13 698 zł (5.12%)
Pozostało: 253 802 zł
Szczegóły Bazarek
Do końca 14 dni
Życie Antosia to pasmo cierpienia...

Antoś cierpi na padaczkę lekooporną, porażenie mózgowe czterokończynowe, wiotkość krtani, ma problemy ze wzrokiem. Cierpienie i ból, z którymi mierzy się dziecko każdego dnia trudno sobie wyobrazić...

Cel do osiągnięcia: 48 150 zł
3 178 zł (6.6%)
Pozostało: 44 972 zł
Szczegóły Bazarek
Do końca 14 dni
Pomóż Ani doczekać cudu !!!

Anusia cierpi na ZespółLeigha - to metaboliczna, ultra rzadka, genetyczna i degeneracyjna choroba, która polega na tym, że do komórek nie jest dostarczana odpowiednia ilość energii, co prowadzi do degeneracji układu nerwowego, mięśniowego, a w konsekwencji do śmierci…

Cel do osiągnięcia: 26 750 zł
1 340 zł (5.01%)
Pozostało: 25 410 zł
Szczegóły Bazarek
Do końca 17 dni
Młoda Mama walczy z Rakiem !!!

Roksana ma 26 lat, przed dwoma laty urodziła śliczną córeczkę... Będąc w ciąży zachorowała na złośliwy nowotwór piersi. Szczęśliwie Roksana zdołała donosić ciążę i urodziła śliczną córeczkę, która ma obecnie dwa latka..

Cel do osiągnięcia: 107 000 zł
3 507 zł (3.28%)
Pozostało: 103 493 zł
Szczegóły Bazarek

Kim jesteśmy?

Serwis internetowy bownasjestmoc.pl jest miejscem szczególnym, gdzie grono oddanych ludzi stara się pomagać potrzebującym. Został założony i jest prowadzony przez Fundację pomocy dzieciom i osobom chorym „Bo w nas jest moc”. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie prowadzone i publikowane przez nas apele były wiarygodne (szczegółowo są przez nas weryfikowane), a zebrane środki zawsze trafiały na pokrycie ściśle określonego celu zbiórki.
Prosimy, przyłącz się do pomagania !

0 zł

Tyle łącznie uzbieraliśmy

0 zł

Dzisiejszy wynik

0

Zakończonych zbiórek

Newsletter

Chcesz być na bieżaco? Zapisz się do newslettera "Bo w nas jest moc".

Polub nas na FB

×
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji. Akceptuję